Panel používateľa

Geloren Dog 450g

Geloren Dog 450g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

AKCIA

Balenie 450g. Kĺbová výživa vo forme želé, pre psov.

22,99 € s DPH

29,64 € s DPH Zľava 22.4%

Dostupnosť: Skladom
skladom: 4 ks

Kĺbová výživa Geloren Dog je dostupná vo forme žuvacích tabliet s príchuťou údenej šunky, ktorá psom veľmi chutí. Každá obsahuje komplex zdraviu prospešných látok, ktoré sú ľahko stráviteľné a rýchlo sa vstrebávajú. Klinické štúdie potvrdili rýchly nástup účinku. Vo výrobku nenájdete žiadne nebezpečné látky. Je stopercentne prírodný a preto ho možno užívať neobmedzene dlhý čas.

 

Kĺbová výživa pre štvornohých kamarátov vyvinutá a vyrobená v Českej republike disponuje najsilnejším zložením kĺbom prospešných látok. V jedinej tablete nájdete maximálnu koncentráciu piatich aktívnych látok. Vďaka príchuti údenej šunky, ktorá psom chutí, prípravok nemusíte schovávať do jedla ale podávať ho aj vo forme pochúťky za odmenu. Kĺbová výživa je prírodného pôvodu a na rozdiel od bežne dostupných sirupov neobsahuje žiadny cukor. Možno ju užívať neobmedzene dlhý čas – nesprevádzajú ju žiadne vedľajšie účinky.

Vďaka unikátnej látke Nutrihyl tablety vynikajú veľmi rýchlym nástupom účinku. Ide o špeciálny typ kyseliny hyalurónovej určený na užívanie tráviacim traktom. Kyselina hyalurónová je zastúpená vo vysokej koncentrácii, jej účinky sú porovnateľné s MSM. Blahodarne vplýva na zvlhčovanie kĺbov a bojuje proti poškodeniu chrupavky.

Pozitívny účinok prípravku bol overený v dvoch veterinárnych klinických štúdiách skúmajúcich dve skupiny psov. Prvá zahŕňala 19, druhá 25 jedincov. Výskum trvajúci 2 mesiace priniesol pozoruhodné výsledky. Zlepšenie hybnosti bolo v prvej skupine psov zaznamenané v 79 % a v druhej až v 87 % prípadov. Štúdia tiež preukázala veľmi rýchly nástup účinku – zdravotný stav zvieraťa sa výrazne zlepšil už po 14 dňoch užívania prípravku.

Každá tableta obsahuje koktejl aktívnych látok v tej najvyššej možnej koncentrácii v rámci dennej dávky. Ide o prípravok s najsilnejším účinkom na českom trhu. Nájdete v ňom päticu aktívnych látok. Kyselina hyalurónová hydratuje kĺby a tlmí nárazy. Oplýva protizápalovým a analgetickým účinkom. Glukozamín regeneruje chrupavku a zmierňuje zápal. Chondroitín sulfát podporuje pružnosť chrupavky a pôsobí aj ako analgetikum. Hydrolyzovaný kolagén je ľahko vstrebateľnou formou kolagénu. Predstavuje kľúčovú zložku stavby chrupaviek, šliach a väzov. Želatína je zdrojom aminokyselín, predovšetkým glycínu a prolínu, ktoré zohrávajú významnú úlohu pri tvorbe kolagénu a správnej funkcii chrupavky.

 

1 tableta obsahuje: 31mg kyselina hyalurónová, 62mg glukosamín, 250g chondroitín sulfát, 350mg hydrolyzovaný kolagén, 1400mg želatína.

Kyselina hyalurónová – lubrikuje a premazáva kĺby, ďalej tlmí nárazy a zastavuje degradáciu chrupavky.
Chondroitín sulfát – Vyživuje kĺb a kĺbové puzdro, dodáva chrupavke pružnosť a obnovuje rovnováhu kĺbovej tekutiny.
Glukosamín – Vyživuje kĺby, napomáha regenerácii chrupavky a zmierňuje zápal.
Hydrolyzovaný kolagén – Obnovuje poškodenú chrupavku, šľachy a väzy.
Želatína – Zdroj aminokyselín, vyživuje chrupavku, šľachy a väzy.

 

Dávkovanie:

Malé a stredné plemeno do 20kg:        2 tablety denne
Stredné a veľké plemeno 20 – 30 kg:   3 tablety denne
Veľké plemeno 30–40kg:                     4 tablety denne
Obrie plemeno viac ako 40kg:              5 tabliet denne.

Balenie obsahuje 90 gélových tabliet a vystačí na mesačnú kúru pre stredne veľkého psa. Odporúčaná doba užívania je 2 mesiace s následnou 2 mesačnou pauzou, toto užívanie sa opakuje 3× ročne.

Balenie: 450g

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Naposledy prezerané

blank
  • Essential Jaguar
  • Bohemia pet food morčacie
  • PRIMORDIAL Adult mini Trout & Duck
  • Previous
  • Ďalší

Prihlásenie