Panel používateľa

Contipro Geloren HA višňový

Contipro Geloren HA višňový

Hodnotenie produktu: 5/5 (7x)

Vaše hodnotenie:

AKCIA

Balenie 450g, 1350g (3x450g). Želé pre výživu kĺbov. Doplnkové krmivo pre kone.

Varianty produktov

  • 55,50 € s DPH

    57,65 € s DPH Zľava 3.7%

  • 21,95 € s DPH

    26,93 € s DPH Zľava 18.5%

55,50 € s DPH

57,65 € s DPH Zľava 3.7%

Kĺbová výživa Geloren predstavuje efektívnu cestu k zdravému pohybovému aparátu vášho koňa. Súčasťou doplnkového krmiva je kyselina hyalurónová, chondroitínsulfát a želatína, ktoré sú zárukou maximálnej účinnosti. Prípravok podporuje kĺby, znižuje bolesť a má protizápalový účinok. Okrem toho vyživuje a regeneruje väzy a šľachy. Výživa v podobe mäkkých želatínových tabliet sa koňom ľahko podáva a je ju možné aj usušiť. Chovateľ má tak pod kontrolou každú podanú dávku.

 

Doplnkové krmivo Geloren je ideálnou voľbou pre pohybový aparát vášho koňa. Kĺby a šľachy vyživí, preventívne ochráni a takisto pomáha pri rekonvalescencii zvieraťa. Prípravok kombinuje vysoký podiel kyseliny hyalurónovej, chondroitínsulfátu a želatíny. Neobsahuje žiadne dopingové látky.

 

Geloren je dostupný vo forme želatínových tabliet, ktoré sa zvieratám ľahko podávajú a chovateľom tak umožňujú s presnosťou monitorovať každú dávku bez potreby použitia odmeriek alebo váhy. Výživu takisto netreba miešať s krmivom. Prípravok sa odporúča užívať minimálne 60 dní a kúru v priebehu roka dva až trikrát zopakovať.

Geloren HA

 

Dávkovanie:

Kôň do 400 kg: 2 tablety denne
Kôň nad 400 kg: 3 tablety denne

 

Balenie obsahuje 1vrecko/3 vrecká po 30 tabletách (celkom teda 90 tabliet). Geloren sa užíva 3 mesiace, následne sa na 2 mesiace vysadí. Nebojte, účinok pretrváva. Úľava sa objavuje už po 2 týždňoch užívania, naplno sa prejaví zhruba po mesiaci.

Balenie: 450g, 1350g (3x450g)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Naposledy prezerané

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.