Panel používateľa

HAPPY DOG Junior Grainfree 26/13

HAPPY DOG Junior Grainfree 26/13

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Balenie 1kg, 10kg. Bezobilninové kompletné SUPER PREMIUM krmiv pre pre citlivých mladých psov stredných a veľkých plemien.

Varianty produktov

  • 38,21 € s DPH

    39,40 € s DPH Zľava 3%

  • 5,33 € s DPH

    5,50 € s DPH Zľava 3%

38,21 € s DPH

39,40 € s DPH Zľava 3%

Bezobilninové kompletné SUPER PREMIUM krmivo - nové srdiečkové granuly Pre pre citlivých mladých psov stredných a veľkých plemien (nad 11 kg dospelej hmotnosti). Od 7. mesica do ukončeného 18. mesiaca. Podiel živočíšnych proteínov 76%.

 

Jedinečné srdiečkové granuly s otvorom
Ľahšie sa žuvajú, ľahšie sa trávia
Grainfree receptúra = bez obilnín, iba bezlepkové zemiaky
Pre veľmi citlivých mladých psov - od 7. mesiaca života
Multi Protein receptúra = jahňacie, hydinové a hovädzie mäso, ryby, vajcia

 

Kompletné bezobilninové krmivo pre veľmi citlivých mladých psov stredných a veľkých plemien (nad 11 kg dospelej hmotnosti).
Od 7. mesica do ukončeného 18. mesiaca (2. fáza).

Junior Grainfree
Optimálna výživa pre veľmi citlivých mladých psov.

U plemien všetkých veľikostí sa v dnešnej dobe vyskytujú potravné intolerancie. Najčastejšie je to precitlivelosť na obiloviny. Takíto veľmi citliví mladí psi veľkých a stredných plemien kladú špecifické požiadavky na svoju potravu: veľkosť granúl musí byť prispôsobená veľkosti tela a receptúra musí byť špeciálne zostavená, najmä nesmie obsahovať obilniny. Obsah živín a energie se pritom musí prispôsobiť zníženým požiadavkám druhej rastovej fázy pozvoľného dospievania.

Happy Dog Junior Grainfree (2. fáza) - je tu pre veľmi citlivých mladých psov od 7. mesiaca života a zaisťuje zodpovedajúcu vyváženú výživu a optimálne dospievanie. Príliš rýchly rast je u mladých psov veľkých plemien často pozorovaným problémom! Od 7. mesiaca by sa preto malo postupne prejsť na krmivo so zníženým obsahom proteínov a energie, aby sa predišlo vývojovým poruchám.
Happy Dog Junior Grainfree má preto perfektne prispôsobený obsah energie a proteínov (bielkovín) pre mladých psov v 2. rastovej fáze. Špeciálna receptúra bez obilia ponúka pestrosť 5 výberových zdrojov živočíšnych proteínov tej najvyššej kvality, bezlepkové zemiaky a cenné novozélandské mušle a takisto optimálny pomer proteínov a tuku. Poskytuje tak vyváženú výživu a stará sa o optimálny vývoj aj u veľmi citlivých šteniat. Jedinečné granule v tvare srdiečka s otvorom sú vďaka väčšiemu povrchu ľašie stráviteľné.

Krmivo obsahuje navyše aj jedinečný Happy Dog Natural Life Concept® z rýdzo prírodných prísad, ktorý dodáva psovi všetko, z čoho jeho organizmus celkovo profituje.

Od 18. mesiacov (po dosiahnutí telesnej dospelosti) sa postupne prechádza na vhodné bezobilninové krmivo Happy Dog ADULT pre dospelých citlivých psov. Napr. krmivo krmivo Canada alebo Karibik z rady Supreme Sensible.

Vyrobené v Nemecku pod najprísnejšou kontrolou kvality!

 

Zloženie
zemiaky* (47%), hydinový proteín** (19%), jahňací proteín* (7%), hovädzí loj, hydinový tuk, oškvarky (hovädzie 3%), rybia múčka (2,5%), cukrovarské rezky* (odcukrené), lignocelulóza*, jablková dreň*(0,8%), slnečnicový olej, chlorid draselný, chlorid sodný, droždie*, repkový olej, morské riasy*, ľanové semeno (0,16%), mäso morských mušlí* (0,05%), vajcia celé*, juka schidigera*, droždie* (extrahované), pestrec mariánsky, artičoka, púpava, zázvor, list brezy, pŕhľava, rumanček, koriander, rozmarín, šalvia, koreň sladovky, tymián, (bylinky* celkom: 0,15%); *) sušený, **) sušený, čiastočne hydrolyzovaný. Metabolizovateľná energia: 1.520 KJ/100g; 3.630 Kcal/kg

 

Analytické zložky
hrubý proteín 26,0%, hrubý tuk 13,0%, hrubá vláknina 3,0%, hrubý popol 8,0%, vápnik 1,45%, fosfor 1,10%, sodík 0,4%, draslík 0,95%, horčík 0,1%, omega-6 mastné kyseliny 2,5%, omega-3 mastné kyseliny 0,3%.

 

Doplnkové látky
Vitamíny /kg: vitamín A 12.000 m.j.; vitamín D3 1.200 m.j.; vitamín E 75 mg; vitamín B1 4 mg; vitamín B2 6 mg; vitamín B6 4 mg; vitamín B12 70 µg; biotín 575 µg; pantothenát vápenatý 10 mg; niacín 40 mg, cholín 60 mg. Stopové prvky /kg: železo 105 mg; meď 10 mg; zinok 125 mg; mangán 25 mg; jód 2 mg; selén 0,15 mg. Antioxidanty: tokoferolové extrakty z rastlinných olejov.

Balenie: 10kg, 1kg

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Naposledy prezerané

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.