Panel používateľa

ALAVIS Shelby 200ml

ALAVIS Shelby 200ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Balenie 200ml. Pre kvalitnú, zdravú a lesklú srsť.

15,10 € s DPH

Dostupnosť: na externom sklade

Výrobca: Alavis

Shelby Na srsť je určený pre kvalitnú, zdravú a lesklú srsť.

Shelby Na srsť obsahuje prírodný panenský olej z lososa najvyššej kvality, ktorý sa skladá z omega 3 mastných kyselín, EPA a DHA a veľmi dobre sa vstrebáva a tým i veľmi dobre využíva. Olej z lososa zlepšuje kvalitu srsti a má tiež pozitívny vplyv na zlepšenie celkovej zdravotnej kondície psa. Shelby Na srsť navyše obsahuje vitamíny a minerálne látky pre lepšiu kvalitu srsti.

Prírodný panenský olej z lososa obsiahnutý v prípravku Shelby Na srsť je vysokokvalitný, čistý a čerstvý olej z lososa, ktorý je zdrojom omega 3 mastných kyselín, ktoré sú dôležité nielen na zlepšenie kvality srsti a kože, ale tiež pre mnoho metabolických procesov v organizme. EPA kyselina má prírodné protizápalové účinky a tým je okrem iného dôležitá i pri hojení kožných problémov, ako sú napr. kožné alergie, zápal kože či iné kožné poranenia, DHA kyselina napomáha lepšiemu vývoju mozgu plodov a šteniat a zlepšuje kognitívne funkcie starých psov. Omega 3 mastné kyseliny si organizmus psa nedokáže sám vytvoriť, a pretože sú tieto omega 3 mastné kyseliny pre telo veľmi dôležité, je potrebné ich do organizmu pridávať.

Olej z lososa má navyše pozitívny vplyv na posilnenie imunity, mozgovej činnosti, kardiovaskulárneho systému a celkovú zdravotnú kondíciu psa. Z toho dôvodu je vhodné tento prípravok podávať i starším a starým psom.

Účinné látky v 5 ml:

Lososový olej 4 500 mg (Omega 3 mastné kyseliny 585 mg, EPA 90 mg, DHA 135 mg), Vitamín A 100 UI, Vitamín D3 100 UI, Vitamín E 10 UI, Zinok 10 mg, Biotín 0,03 mg, Selén 0,006 mg

Spôsob použitia: Olej sa podáva denne podľa odporúčaného dávkovania do časti krmiva alebo sa podáva priamo do tlamy psa napr. striekačkou.

Výrobca: Patron ca, s.r.o., Praha, ČR, divize Lighthouse International Inc., 1st. Canadian Place, Ontario M5X 1B5, Canada

Veterinárny prípravok je schválený ÚŠKVBL a je voľnopredajný.

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Naposledy prezerané

blank
  • Essential Jaguar
  • Bohemia pet food morčacie
  • PRIMORDIAL Adult mini Trout & Duck
  • Previous
  • Ďalší

Prihlásenie