Panel používateľa

Roboran D

Roboran D

Hodnotenie produktu: 4.75/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

Kompletné prísada do krmiva určená pre sliepky, kurčatá, morky, perličky, kačice a husi. Balenie 1kg.

2,51 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
skladom: 2 ks

Roboran D pre hydinu
Je kompletné prísada do krmiva určená pre sliepky, kurčatá, morky, perličky, kačice a husi.
Dopĺňa kŕmnu dávku o potrebné vitamíny, nenahraditeľné aminokyseliny metionín a lyzín, makrominerálnych a mikrominerální látky (Fe, Cu, Zn, Mn, J, Co, Mg, Se) a kŕmnu soľ v optimálnych dávkach.
Priaznivo pôsobí na znášku vajec, na zvýšenie prírastkov hmotnosti, k zníženiu spotreby krmiva a celkové zlepšenie kondície a zdravotného stavu hydiny

Indikácia Roboran D pre hydinu:
Na doplnenie kŕmnej dávky hydiny v kŕdľami chovanými na dvore (len výnimočne vo veľkochovoch, kde sa nepoužívajú priemyselne vyrábané komletné kŕmne zmesi) za účelom zlepšenia zdravotného stavu a telesnej kondície zvierat, znášky a liahnivosti vajec, zvýšenie prírastku hmotnosti a zlepšenie konverzie krmiva.

Spôsob použitia Roboran D pre hydinu:
Denná dávka lieku sa riadne rozmieša do dennej dávky šrotovaného krmiva.
Ak je kŕmna dávka hydiny zložená výlučne z obilných šrotov, podáva sa vyššia z uvedeného rozpätia dávkovania, ak je kŕmna dávka obohatená aspoň čiastočne o niektoré komponenty bielkovinovej povahy (kuchynské zvyšky, voľný výbeh, pastva a pod.), Podáva sa nižšia dávka prípravku.
Sliepkam v plnej znáške sa odporúča pridávať vaječné škrupiny alebo iný zdroj vápnika, ďalšie vitamínové a minerálne prípravky netreba pridávať.

Dávkovanie Roboran D pre hydinu:
Kačica, kurčatá, húsatá: do 4 týždňov veku 20-40 g na 10 kusov, nad 4 týždne veku 40-60 g na 10 kusov.
Moriaky, perličky do 8 týždňov veku 30-50 g na 10 ks, nad 8 týždňov veku 50-80 g na 10 ks.
Sliepky, morky, husi, kačice vo znáške vajec: 60 g na 10 kusov. 1 vrchovatá lyžica (polievková) je približne 25 g prípravku.

Balenie: 1kg

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Naposledy prezerané

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.