Panel používateľa

HIKARI Crab Cuisine 50g

HIKARI Crab Cuisine 50g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

AKCIA VÝPREDAJ

Krmivo pre kraby, raky a veľké krevety. Balenie 50g.

2,73 € s DPH

3,04 € s DPH Zľava 10%

Dostupnosť: Skladom
skladom: 1 ks

Výrobca: Hikari

Výpredaj krmiva z dôvodu konca predaja tohto produktu v našom e-shope.

 

Kŕmenie pre kraby, raky a veľké krevety s vysokým obsahom vápnika.

Táto novinka ponúka hodnotnú a veľmi vyváženú stravu špeciálne vyvinutú pre všetky druhy kôrovcov so stredne tvrdým pancierom pre zdravý vývin a dlhý život. Zvýšený obsah prírodného vápnika pomôže pri vývoji vonkajšieho panciera, ich prirodzenej ochrane pred predátormi a chorobami. Granulky sa pri styku s vodou nerozpadajú ani nerozpúšťajú, ale drží si svoj tvar a uchovávajú výživné látky, ktoré by sa inak uvoľnili do vody. Krmivo je ľahko stráviteľné, obmedzuje množstvo odpadu a odstraňuje problém spojený s kvalitou vody. Bohatý obsah stabilizovaného vitamínu C v tomto krmive podporuje odolnosť voči stresu a ich imunitu k nákazlivým chorobám.

 

Pre kôrovce: kŕmna dávka 1 - 4 mini tyčinky denne v závislosti na veľkosti, vyvarujte sa prekrmovanie, môže spôsobiť problémy s kvalitou vody.

Pre kraby pustovníkmi: nemajú žiadnu stravovacie rutinu, stravujú sa v intervaloch, ktoré sa pohybujú od dní do dvoch týždňov. Pre najlepšie výsledky im podávajte krmivo raz týždenne. Po 24 hodinách odstráňte zvyšné krmivo. Dávkujte približne 2 g krmiva na jedného kraba

Pre listonohy: Kŕmte dve tyčinky denne, odstráňte krmivo ktoré zostane pred koncom dňa.

 

Firma Kamihata Fish Industries, výrobca krmív Hikari, sa už jedenásť desaťročí zaoberá chovom okrasných rýb a ponúka najkvalitnejšie a najvyberanejšie krmivá, ktoré sú v súčasnej dobe špičkou na svetovom trhu. Dosiahnutie takéhoto postavenia je podložené mnohými prieskumnými expedíciami a štúdiami výživy rýb v ich biotopnej oblasti. Značku Hikari vyzvala NASA k vývoju špeciálneho krmiva určeného pre experimenty s rybami, chovanými v raketopláne na obežnej dráhe Zeme.

Balenie: 50g

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Naposledy prezerané

blank
  • Essential Jaguar
  • Bohemia pet food morčacie
  • PRIMORDIAL Adult mini Trout & Duck
  • Previous
  • Ďalší

Prihlásenie