Panel používateľa

HUMAC Natur AFM Liquid Kone 250ml

HUMAC Natur AFM Liquid Kone 250ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Balenie 250ml. Humínové kyseliny v tekutej forme na detoxikáciu a podporu imunity pre kone.

29,03 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
skladom: 1 ks

Výrobca: Humac

HUMAC® Natur AFM Liquid je suspenzia hnedočierneho vzhľadu s vysokým obsahom humínových kyselín 15% v suspenzii. Prípravok je 100% prírodná látka s vysokou biologickou a farmakologickou účinnosťou doplňujúca zvierací organizmus o vzácne minerálne látky a stopové prvky v chelátovej forme, ktoré sú ľahko využiteľné organizmom zvierat. Účinne detoxikuje prijaté krmivo a celý tráviaci trakt zvierat. Tekutá forma zabezpečuje rýchlejší nástup účinku. Dvojnásobná aktivácia humínových kyselín pre ešte vyššiu účinnosť. Pre kone a žriebätá sa prípravok vyrába s vysokou čistotou.

Preventívna aplikácia Humac Natur AFK Liquid pre kone má nasledujúce základné účinky:

- chráni zvieratá pred metabolickými poruchami, obmedzuje výskyt zápalov a podporuje imunitný systém

- detoxikuje organizmus - vysoký obsah prírodných humínových kyselín viaže mikrobiálne toxíny, plesňové toxíny a iné toxické látky /amoniak, PCB, dioxíny, ťažké kovy, atď./, ktoré sú následne trusom vylučované z organizmu zvierat

- stabilizuje pH v tráviacom trakte, pozitívne vplýva na činnosť a zloženie črevnej mikroflóry, stimuluje tvorbu a aktivitu črevných a pankreatických enzýmov

- doplňuje správnu výživu koňa o minerálne látky a stopové prvky v chelátových väzbách

Spôsob podania:

Prípravok sa primiešava do mlieka, vody alebo tekutého krmiva. Pred použitím pretrepať. Aplikácia minimálne s 2-hodinovým odstupom po podaní iných liečiv.

Dávkovanie:

Kone: 5 ml na 10 l vody po dobu 10 – 15 dní

Žriebätá: 3 ml na 10 l vody po dobu 10 – 15 dní

V prípade dlhšieho použitia dávkovanie znižujeme na polovicu. Pri akútnom probléme odporúčame 2 - 3 násobne zvýšiť dávku.

Produkt bez ochrannej doby. Nie je možné predávkovanie zvierat.

Uzatvorený obal skladujte na suchom mieste s teplotou od -10°C do +40°C.

Prípravok nie je toxický pre ľudí ani pre zvieratá, nie je možné predávkovanie, nevyžaduje zvláštne opatrenia. Povolené v ekologickom hospodárstve. Vyrobené v režime Kosher.

Zloženie:

prírodné humínové kyseliny v tekutine: min. 15%; prírodné humínové kyseliny v sušine: min. 60%; fulvonové kyseliny: min. 5%; Ca: 1200 mg/l; Mg: 55 mg/l; Fe: 260 mg/l; Cu: 1,70 mg/l; Mn: 1,97 mg/l; Se: 0,077 mg/l; V: 4,85 mg/l; Zn: 2,65 mg/l; Mo: 0,295 mg/l; Na: 10050 mg/l a všetky v prírode sa vyskytujúce makro, mikro a stopové prvky v karboxymetylceluzóvovom komplexe organickej hmoty v μg/kg a všetky aminokyseliny. Humínové kyseliny zabezpečujú prístupnosť hlavne stopových prvkov. Vlhkosť: max. 70%; pH: 8,0 - 8,3; veľkosť častíc: 0 - 100 μm.

Výrobca: HUMAC s.r.o., Werferova 1, 040 11 Košice, Slovenská republika. Registračné číslo krmivárskeho podniku: SK 100 900, C1V, E. Vyrobené na Slovensku.
HUMAC – Humínové kyseliny aktivované pre život. 100% ORGANIC.

Balenie: 250ml

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.