Panel používateľa

VITAKRAFT VitaFit Pro-feda 100ml

VITAKRAFT VitaFit Pro-feda 100ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Balenie 100ml. Doplnkové krmivo pre okrasné vtáky proti vypadávaniu peria, štepeniu pier, na zdravú kožu a bezproblémové preperovanie.

4,99 € s DPH

Dostupnosť: Dočasne nedostupné

Výrobca: Vitakraft

Vitakraft Pre Feda Complete je minerálny doplnok pre exotické vtáctvo.

Dodáva vtákom všetky základné výživné látky, ktoré potrebujú pre rast, zdravú kožu a správne operenie.

Vďaka príjmu vitamínov, minerálov a stopových prvkov prostredníctvom krvného obehu sa systematicky a ďalekosiahle odstránia takmer všetky neduhy v operení - vytrhávanie pier, svrbenie kože, preperovanie, štiepenie pier a iné. Príčinou všetkých týchto neduhov je hlavne nesprávna výživa (napr. zeleným kŕmením), poprípade dedičná predispozícia. Vo voľnej prírode si vtáky všetky potrebné látky sami inštinktívne vyhľadajú.

V zajatí v klietke či voliére túto možnosť nemajú a preto je veľmi dôležité chýbajúce vitamíny a minerálne látky vtákom dodávať.

Návod na kŕmenie:

Pretože obsahuje oproti kompletným krmivám vyššie množstvo stopových prvkov, môže byť tento doplnok podávať len exotickým vtákom v každom veku v množstve do 6% dennej dávky. Prípravok pridávajte do vody.

Malým exotom 1ml, andulkám a kanárikom 2ml, korelám a stredným papagájom 3ml, veľkým papagájom 4ml do malého množstva vody. Vtákom, ktorý málo pijú môžete nakvapkať prípravok priamo na krmivo.

Vitakraft Pro Feda sa podáva po dobu 6 týždňov bez prerušenia.

Zloženie:

vodam cukor

Doplnkové látky na 1kg:

menthionin 1000mg, E6 zinok 1005,11mg, E4 meď 399,57mg

 

Balenie: 100ml

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Naposledy prezerané

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.