Panel používateľa

HUMINO Feed Králik 25kg

HUMINO Feed Králik 25kg

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Balenie 25kg. Krmivo Humino Feed králik pre odchov a výkrm králikov všetkých plemien s obsahom humínových kyselín.

16,31 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
skladom: 1 ks

Výrobca: Vetservis

Krmivo Humino Feed králik pre odchov a výkrm králikov všetkých plemien.

Granulovaná kŕmna zmes HUMINO Feed Králik je plnohodnotná zmes obohatená o humínové kyseliny, ktoré pôsobia ako prevencia proti ochoreniam tráviaceho traktu králikov vrátane enterokolitídy a kokcidiózy.

Pri výrobe krmiva sa spojili skúsenosti:

- dlhoročných špičkových chovateľov výstavných králikov

- chovateľov brojlerových králikov

- skúsených veterinárnych lekárov

- významných odborníkov na výživu zvierat a skúseného výrobcu kŕmnych zmesí

Kŕmna zmes Humino Feed králik zabezpečuje plnohodnotnú výživu a je obohatená o humínové kyseliny, ktoré pôsobia ako prevencia proti ochoreniam tráviaceho traktu králikov vrátane enterokolitídy a kokcidiózy.

Enterokolitída a koncidióza sú dve najčastejšie ochorenia v chove králikov, ktoré spôsobujú chovateľom králikov každoročne veľké straty v podobe úhynu zvierat, ale aj na znížení prírastkov a zhoršení kondície mláďat.Humínové kyseliny majú výrazný vplyv na znižovanie počtu patogénov tráviaceho traktu a pôsobia ako prevencia a liečba enterokolitídy a kokcidiózy králikov.

Humínové kyseliny sa používajú pre ichdetoxikačné, antiseptické a fungicídne vlastnosti aj ako prírodný rastový stimulátor. Zohrávajú významnú úlohu v ochrane gastrointestinálneho traktu pred infekciami a pozitívne ovplyvňujú jeho funkcie.

Na sliznici tráviaceho traktu vytvárajú ochranný povlak, a tým znižujú riziko vzniku infekcií a otráv.
Katalyzačnými procesmi zasahujú do metabolizmu mikróbov, čo vedie k poškodeniu, prípadne zničeniu patogénnych baktérií a vírusov.

Majú protizápalové účinky, viažu voľné radikály a tiež stimulujú receptory imunitného systému v črevných klkoch proti patogénom.

Majú veľmi dobrú pufračnúschopnosť,stabilizujú pH v celom tráviacom systéme.
Ako ionomeniče a chelatujúce činitele zvyšujú využitie dusíka a fosforu, a tak isto zvyšujú aj resorpciu železa a medi.

Ovplyvňujú zloženie a činnosť črevnej a bachorovej mikroflóry v prospech symbiotických mikroorganizmov,potencujú účinok probiotík, tlmia rozvoj metabolickej acidózy. Priaznivo ovplyvňujú metabolizmus bielkovín a mastných kyselín.

Humínové kyseliny patria medzi najaktívnejšie látky s antioxidačným efektom – podporujú aktivitu antioxidačných enzýmov, významne podporujú obranné schopnosti živočíchov.

Zloženie:

lucernová múčka, jačmeň, pšeničné otruby, extrahovaný šrot zo slnečnicových semien, cukrovarské rezky, pšenica, uhličitan vápenatý, monokalciumfosfát, sôjový tuk, chlorid sodný, pšeničná kŕmna múka, Leonardid 1%

Analytické zloženie:

hrubý proteín 15,49%, hrubá vláknina 14,42%, hrubé oleje a tuky 2,94%, hrubý popol 8,84%, vápnik 1,08%, fosfor 0,56%, sodík 0,22%

KZ obsahuje GMO.

Balenie: 25kg

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Naposledy prezerané

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.