Panel používateľa

BEAPHAR Chondro Fit 35ml

BEAPHAR Chondro Fit 35ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Balenie 35ml. Doplnok stravy pre zdravé kĺby Vášho psa či mačky.

10,80 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
skladom: 2 ks

Výrobca: Beaphar

Doplnkové krmivo v tekutej forme, ktoré udržiava kĺby Vášho psa zdravé v každom veku.

Prípravok je vhodný ako pre psy rastúce, aktívne a pracujúce, tak aj pre starnúce jedince. Rovnako je vhodný pre mačky vo vývine, rastúce či naopak starnúce jedince.
Kĺby sa v priebehu života psa veľmi opotrebúvajú. Nadmerné zaťažovanie kĺbov vedie k ich predčasnému opotrebovaniu. Každodenným užívaním Beaphar Chondro Fit vydržia kĺby Vášho psa dlhšie pružné.

Beaphar Chondro Fit obsahuje ľahko stráviteľné zložky, ktoré sú stavebnými bunkami chrupavky (kyselina glukuronová, glukozamín, prolín, lyzín a chondroitín). Tieto zložky nahrádzajú drobné denné opotrebovania kĺbov a spoločne s kyselinou hyalurónovou, ktorá podporuje kĺbové mazivo, chránia kĺbovú chrupavku pred vysokou záťažou (pri skokoch psa a pod.)

Kyselina hyalurónová podporuje kĺbové mazivo. Obsah medi a mangánu zaisťuje zdravý rast kostry a vývoj kostí.

Dávkovanie:

podávajte 1 ml (1 aplikátor) Beaphar Chondro Fit denne buď priamo do úst psa, alebo primiešajte do krmiva. Pred použitím pretrepte dobre fľašu. Vždy zaistite dostatočné množstvo pitnej vody.

Prvý efekt môžete pozorovať za 1-3 týždne. Aby ste dosiahli zodpovedajúcich výsledkov, je potreba užívať produkt minimálne mesiac. Odporúčame pokračovať v užívaní produktu ako bežného doplnku krmiva na každodennej báze.

Zloženie:

voda, dextróza monohydrát (3%), hydrolyzát chrupavky (2%) (obsahujúci 30% kyseliny D-glukuronovej, 20% chondroitínu, 10% kyseliny hyalurónovej, 2% glukozamínu, 0,2% L-hydroxyprolínu, 0,2% L-hydroxylyzínu)

Analytické zloženie:

hrubý proteín 11,6%, hrubé oleje a tuky 0,1%, hrubá vláknina 0,0%, hrubý popol 0,2%, vlhkosť 83,6%

Doplnkové látky (v mg / kg):

vitamín B6 298

Balenie: 35ml

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Naposledy prezerané

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.