Panel používateľa
Späť

Zmena cenníka rozvozu krmív

Pridané: 26.8.2021 17:23:46 Počet zobrazení: 334

26 August 2021

V rámci celosvetového vývoja cien pohonných hmôt a ostatných vecí okolo dopravy sme upravili a aktualizovali cenník nášho rozvozu. Viac o nových cenách nájdete v tomto krátkom článku ...

Ako sa postupne vyvíjajú ceny rôznych komodít, vyvíja sa aj cena dopravy. A bohužial, je to všetko smerom hore.

Na základe neustáleho zvyšovania sa cien pohonných hmôt sme boli prinútený prepočítať a upraviť cenník rozvozu krmív našim rozvozom. Ceny sme prepočítava čo najviac ľudsky a veríme, že toto mierne zvýšenie cien skoro nepocítite. V nižšie uvedenej tabuľke, ktorú nájdete samozrejme aj v sekciách Doprava a platbaRozvoz krmív nájdete kompletný cenník podľa vzdialenosti dodacej adresy a váhy Vašej objednávky.

Minimálna cena dopravného  sa zvýšila na 6€ a maximálna váha jedného závozu je 900kg. 

Cenník dopravy našim rozvozom

Rovnako sme skrátili vzdialenosť kam až vozíme na 200km, čo nám umožní efektívnejšie plánovať rozvozy. Vzdialenosti nad 200km nie je problém posielať kuriérom buď klasicky ako balíky alebo na pol palete či palete pri vyšších váhach. Cenu pri posielaní kuriérom Vám v prípade záujmu o krmivá radi prepočítame. Neváhajte sa na nás obrátiť s akoukoľvek otázkou.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.